Biuro tłumaczeń SKYBRIDGE

Jesteśmy zespołem, który o tłumaczeniach wie prawie wszystko. Pracujemy w tej branży już ponad 20-lat! Służymy radą w planowaniu, budżetowaniu i realizacji projektów tłumaczeniowych tych małych i bardzo dużych. Nasze priorytety to efektywne wykorzystywanie sił i zasobów i ich dopasowywanie do wykonywanych zadań, aby nasze projekty były dobrej jakości ale za rozsądne pieniądze.

Tłumaczenia i międzynarodowa, wielojęzyczna komunikacja to nasza pasja. Wiemy, co w tłumaczeniach jest najważniejsze i staramy się znaleźć równowagę między urodą przekładu i jego wiernością! Dbamy o jakość przekazu i jego dopasowanie kulturowo-socjologiczne. Dbamy o szczegóły!

Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo i całkowitą poufność. Jedynie sprawdzone osoby bezpośrednio zaangażowane w projekty mają do nich dostęp. Informacje nigdy nie są udostępniane osobom trzecim.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych, medycznych, finansowych i marketingowych. Tłumaczymy manuale i katalogi techniczne, ale także prace naukowe, umowy, raporty i dokumenty w 32 językach.

Podejmujemy się projektów nietypowych, a projekty trudne są dla nas wyzwaniem, nigdy problemem.

tanie tłumaczenia, biuro tłumaczeń
 

Copyright © 2013 SKYBRIDGE

SKYBRIDGE SP. Z O.O.
NIP 7123280756, REGON 061596347, KRS 0000474591.
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS.
Wysokość kapitału zakładowego 5 000 PLN